Voetjebal Leiden
Kom samen met je kleintje voetbal spelen en plezier maken in Leiden en de Bollenstreek!
Wil je je kleintje kennis laten maken met de bal? Doe het samen bij Voetjebal Leiden-Bollenstreek met spel en een flinke dosis plezier. Kids van 2 t/m 5 jaar gaan samen met een ouder aan de slag.
Tijdens de lessen gaat het helemaal om de ontwikkeling van je kind en quality time samen. Speels leren ze de kleuren, tellen en symbolen kennen. Zo ontwikkelen de kids bij Voetjebal hun coördinatie, behendigheid en balans. Ze gaan aan de slag met kegels, speciale Voetjebalballen, hoepels, pitzakken en ringen. En dat allemaal in vrolijke kleuren!
De kids worden ingedeeld op leeftijd, om zo goed mogelijk aan te sluiten op de ontwikkeling. De lessen kun je volgen op zaterdag- en zondagochtend op verschillende locaties in Leiden en de Bollenstreek.
Locaties Voetjebal:
VOETJEBAL LEIDEN PROFESSORENWIJK
St. Josephschool, Oppenheimstraat 8, Leiden
VOETJEBAL OEGTGEEST POELWEIJDE
Openbare Montessorischool Oegstgeest
Lange Voort 261C
(vanaf 11 januari 2025!)
Een les duurt 45 minuten Ga op de website (via de roze button) naar het kopje ‘locaties & lestijden‘ voor het precieze lesschema.
Een heel Voetjebalseizoen duurt van september t/m mei en is 30 lessen. Wil je later instromen? Dat kan natuurlijk ook en dan wordt er zo snel mogelijk een plekje voor jullie gezocht.
Ontwikkel de motoriek van je kind, maar trap bovenal veel lol! Een heerlijk en leerzaam ouder-kind uitje.
Op zoek naar meer informatie of inschrijven? Klik op de roze button.
Voetjebal Leiden-Bollenstreek
Openingstijden
Reguliere lessen zijn van september t/m mei. Later instromen is mogelijk.Prijs
Zie websiteLijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gastlessen voor scholen, leuke en bijzondere tips voor in het klaslokaal!
Lesstof komt pas echt tot leven als kinderen zelf aan de slag gaan. Gewoon in de klas. Met een gastdocent, een bijzonder verhaal of een activiteit die ze bijblijft. In Leiden zijn er mooie programma’s die naar school toe komen. Van mondzorg tot natuur en water. En wil je een keer naar buiten? Ga dan een keer naar de duinen.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.