Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Atletiek iets voor jou?

Atletiek is méér dan hardlopen. Ook hoogspringen, kogelstoten... Vanaf 7 jaar!

Atletiek is de moeder der sporten en één van de oudste sporten ter wereld. En het is veel meer dan alleen hardlopen. Wat dacht je van kogelstoten, hoog- en verspringen, speerwerpen, hordelopen of meters door de lucht zweven met een lange stok?! Sneller, hoger, verder. Hoe snel ben jij ? Hoe hoog en ver spring jij? Laat je eens wegschieten uit een startblok of stoot die kogel maar eens weg op een echte atletiekbaan.

Meer weten over atletiek? Lid worden bij de gezellige atletiek én voetbalclub Voorschoten ’97? Klik dan door via de roze button naar de site.

Tip: Klik door voor nog veel meer leuke sportclubjes in de regio!

Voorschoten '97

Weddeloop 6

2253 ST Voorschoten

Prijs € 26,- voor de kennismakingscursus
Mail direct

Mail direct naar Voorschoten '97

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Leiden

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Heel veel lammetjes! Waar vind je ze?

Echt voorjaar is het, er zijn weer lammetjes! Lammetjes dagen, knuffelen, flesje geven. Bekijk de leukste adresjes in de Leidse regio!

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!