De tuin van de smid
Wat een heerlijke plek in Leiden is dit restaurant met terras in polderpark Cronesteyn!
De tuin van de smid is een restaurant midden in Polderpark Cronesteyn. Je kunt er heerlijk ontbijten, lunchen, borrelen of ga voor taart en ijs. De stijl laat zich het beste omschrijven als ‘poldermediterraan’ en de keuken kan in de meeste gevallen gerechten aanpassen aan diverse diëten.
De kinderen eten lekker mee (pancakes en frietjes!) en spelen volop op het terrein, waar ook de dieren los rondlopen. Er is een grote zandbak, ruimte om takkenhutten te bouwen en heel veel plek om te voetballen, tikkertje te spelen of een eigen spel te bedenken. Binnen zijn er genoeg gezelschapsspelletjes, boekjes en tekenspullen voor bij minder mooi weer.
Nieuwsgierig naar dit kindvriendelijke restaurant en terras in Leiden? Bekijk dan even de website via de roze button.
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Mond van Leiden voor kinderen
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!