Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterfront Vlietland

Bij Waterfront Vlietland geniet je van allerlei lekkers met uitzicht op het water van Vlietland!

Lekker weer? Dan is het heerlijk lunchen, dineren of gewoon een kopje koffie drinken op het ruimte terras aan het water. Daar zie je de zeilbootjes aanleggen aan de steiger en kano’s en waterfietsen voorbijvaren. Helemaal leuk om zelf ook eens te proberen natuurlijk!

Zijn de kinderen uitgegeten? Aan de rand van het terras vind je een speeltuinbootje voor de kleintjes. Kunnen ze nog even piraatje spelen.   

Waterfront is bij slecht weer ook geopend. Binnen zit je ook uitstekend!


Tip: Waterfront Vlietland is heel goed te combineren met bijvoorbeeld een dagje aan het meer, fietstocht of watersport bij recreatiegebied Vlietland

Restaurant Waterfront Vlietland

Rietpolderweg 13

2266 BM Leidschendam

Openingstijden Dagelijks geopend vanaf 11 uur. Op zondag vanaf 10 uur. Keuken open tot 20.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Waterfront Vlietland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau

Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!