Let the sun shine!
Geniet van de zomer bij strandtent Zee en Zon aan de Katwijkse kust!
Een plekje in de zon of liever in de schaduw? Bij strandpaviljoen Zee en Zon is een deel van het terras overdekt.
Wel zo prettig voor hele kleintjes die je liever een beetje uit de zon laat. Grotere broertjes en zusjes vermaken zich goed met de speeltoestellen, zoals de glijbaan, schommel en het huisje.
Er is een apart kindermenu, maar als je kids ook dol zijn op vis, dan hebben ze hier volop keuze! En jijzelf ook natuurlijk!
Ook leuk: Zee en Zon verhuurt cabins, stoelen en parasols. Je eigen stukje strand in Katwijk voor een dag, een week of zelfs het hele seizoen. Let the sun shine!
Strtandpaviljoen Zee en zon
Katwijk aan Zee
Openingstijden
Dagelijks van 10.00 – 22.00 uurLijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De Mond van Leiden voor kinderen
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.