Theehuis Tuin van Noord
Een fijn plek in Leiden Noord waar je lekker zit en de kids fijn kunnen spelen.
Het Theehuis Tuin van Noord in Leiden Noord is een hele fijne plek. Kom er gezellig iets drinken of een ijsje eten. Ook is bij het Theehuis (buiten)speelgoed te leen, waar je op het gras voor de deur of binnen heerlijk mee kunt spelen.
Regelmatig worden er leuke activiteiten rondom het theehuis georganiseerd voor de buurt.
Iedere vrijdag en maandagochtend is er het Speelatelier in theehuis Tuin van Noord!
Een fijne plek voor kinderen van 0 t/m 4 jaar om vrij te spelen, ontdekken en bewegen. Er is volop speelmateriaal én bij mooi weer kunnen de kids lekker naar buiten.
Terwijl je kind zich vermaakt, geniet jij van een goede kop koffie en iets lekkers. Ook voor de kleintjes is er wat te drinken en te eten. Extra leuk: elke ochtend is er een gratis activiteit!
Voor de meest actuele informatie klik je door via de roze button.
Tip: leuk te combineren met speeltuin Tuin van Noord
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen
Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!
10x gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op speeltuinen. We hebben voor jou de állerleukste buitenspeeltuinen en natuurspeeltuinen op een rij gezet. Waar gaan jullie als eerste heen?
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.