Blossom by Kleine Planeet
Blossom by Kleine Planeet is een gezellig bohemian café met een kinderwinkel ernaast gelegen.
Blossom by Kleine Planeet is een gezellig bohemian café met een kinderwinkel ernaast gelegen. Dé plek voor ouders en kinderen in het centrum van Leiden. Aanrader!
Met zonnige terras aan het water, kun je heerlijk genieten van een gezond (maar écht lekker!) ontbijtje, lunch, koffie, huisgemaakte taarten, high tea, borrel en shared dinning- mezze en cocktails!
Ze maken het eten en drinken zoveel mogelijk vers én met lokale producten.
Naast het cafe Blossom vind je kinderwinkel De Kleine Planeet met duurzaam kinderspeelgoed, boekjes, cadeautjes en meer.
Kom ook langs en word net zo’n fan als wij!
Tip: in onze Kidsproof-Uitagenda vind je de leukste, actuele uitjes voor het hele gezin in en om Leiden!
Kleine Planeet
Botermarkt 25
2311 EN Leiden
Openingstijden
doordeweek:8.15 uur- 18.00 uur en in het weekend van 9.00-17.30 uur.Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!