Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Back to Basics

Back2 Basics een thema weekend. Leuk gezinsuitje met Plant-Aardig!

Even helemaal terug naar de basis: dat is waar het dit weekend om draait. Ademen, in je lijf komen en eten uit de natuur. Drie dagen lang worden er vier verschillende workshops gegeven die gaan over echte verbinding: met jezelf, en de natuur.

Dus ben je benieuwd naar de kracht van je adem? Of hoe je dicht bij jezelf en je eigen gevoel komt? Wil je leren hoe je voedsel kunt vinden in de natuur, of hoe je dat zelf kunt aanplanten in een voedselbos? Schrijf je dan nu in voor een van onderstaande workshops via de roze webbutton!
Wanneer

21, 22 & 23 augustus
Back2Basics, 3 dagen met 4 verschillende workshops ‘Mens & Natuur’ waaronder eetbare plantenwandelingen met Plant-Aardig.
Locatie: Yogacentrum De Lindewei, Jacob Catslaan 12 Leiden. 

Tijdens deze 3 dagen kun je 4 verschillende workshops volgen. Plant-Aardig geeft Eetbare Planten wandelingen, Selena van Apeldoorn ‘De kracht van je adem’ , Tjebbe Westendorp ‘Vind je eigen anker’ en met Tim Seegers maak je je eigen(mini-)voedselbos.

Wildplukwandelingen met Plant-aardig:
-26 september: Met proeverij in De Houtkamp, Van Diepeningenlaan 110e, Leiderdorp. Van 10:00-12:00.
-17 oktober: Met proeverij in Park Matilo, Huis van de Buurt, Zaanstraat 126, Leiden. Van 10:00-12:00.
-26 september: Wildplukwandeling met proeverij in de Houtkamp, van 10:00 tot 12:00. Vertrek vanaf het MEC, Van Diepeningenlaan 110 e, Leiderdorp.
-17 oktober: Wildplukwandeling met proeverij in Park Matilo, van 10:00 tot 12:00. Vertrek vanaf Huis van de Buurt Matilo, Zaanstraat 126

Wist je dat er ontzettend veel planten eetbaar zijn? Wil je weten welke? Ga dan een keer mee met een plantenwandeling, op verschillende locaties in en om Leiden. Je leert planten kennen en herkennen, uiteraard valt er wat te proeven en hoor je over de geschiedenis van verschillende planten. Want wij hoeven ons eten niet meer zelf in het wild te plukken, maar mensen vroeger wel. Wat aten zij? En waar werden de planten nog meer voor gebruikt?

Aanmelden bij Ellis Grootveld 06 18519714 of via de groene direct mailen op deze pagina.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Plant-Aardig

Lage Morsweg 56

2332 XD Leiden

Openingstijden Opgeven bij Ellis Grootveld 06 18519714 of ellisgrootveld@gmail.com
Prijs Kosten zijn 50 euro voor een gezin van 4 personen. Per extra gezinslid komt er 10 euro
Mail direct

Mail direct naar Plant-Aardig

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Twin Sport Wintersport Outlet Leiden

Klaar voor de piste! Scoor je wintersport outfits bij de Wintersport Outlet in Leiden!

Proef de Streekdagen

Ontdek, proef en beleef de streek rond Leiden met het hele gezin!

Spelletjesfans opgelet!

Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht op 8 en 9 november

Ook slakken hebben wel eens haast (6+)

Een hilarische theatervoorstelling over traag zijn, struikelen én jezelf zijn in de Leidse Schouwburg

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau

Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.

Sinterklaas intocht 2025 in Leiden en omgeving!

Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief