Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nieuw: AR in Museumkwartier

Nieuw: Augmented Reality in het Museumkwartier Den Haag! Scan de QR tegels en ontdek de verhalen!

In het Museumkwartier in Den Haag liggen de verhalen op straat. Letterlijk! Met de nieuwe AR route ontdek je alle verhalen en komt de geschiedenis op die plek écht tot leven. Je ziet het voor je gebeuren en doet zelf ook mee in het verhaal. De route is leuk voor kinderen vanaf 8 jaar. En helemaal gratis!

Je kunt wanneer je maar wilt met je eigen smartphone oude meesters en jonge helden oproepen. Door het scannen van de QR-stoeptegels maak je kennis met onder andere Mozart, Prins Willem V en de glazen koets. In totaal zijn er 10 verhalen die via audiofragmenten te beluisteren zijn én kun je met jouw favoriete augmented figuur op de foto. Of wuif vanuit de glazen koets! Als je wilt kun je de foto’s direct delen via instagram.

Ontdek jij ze allemaal? Superleuk! 

Klik door via de website voor alle informatie over de route.

Veel plezier!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

AR tour Museumkwartier

Openingstijden ieder moment van de dag
Prijs gratis

Meer inspiratie

Spelletjesfans opgelet!

Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht 8 en 9 november

Herfstvakantie Archeon

Beleef de geschiedenis in het prachtige Archeon deze herfstvakantie. Veel extra kinderactiviteiten!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Kom deze herfst ook lekker jumpen!
Reserveer

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden

Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief