Blogs & inspiratie
Strandspeeltuin Speelzandt bij de Langevelder Slag
Gepubliceerd op 3 oktober 2024
Op het gezelligste duintopje van Noordwijk vind je natuurspeeltuin Speelzandt. Een superfijne plek voor jong en oud bij Strandplaats Nederzandt aan het strand van Langevelderslag. Ken je het nog niet? Lees dan snel verder.
Als het zonnetje schijnt, is het strand eigenlijk altijd een goed idee. In welk seizoen dan ook! Strandplaats Nederzandt Deze link opent in een nieuwe tab is de ideale plek om neer te strijken voor een kop koffie, borrel of een hapje eten. De kids vermaken zich intussen uitstekend in speeltuin Speelzandt die niet in alleen middenin de natuur staat, maar ook gemaakt is van hoofdzakelijk duurzame materialen. Lekker buiten bewegen, klauteren en vrij spelen… dat lukt hier uitstekend.

Ben je op zoek naar een plek voor een onvergetelijk kinderpartijtje? Ook dit kan bij Nederzandt. Jullie gaan met elkaar op wandelavontuur in de duinen en uiteraard zijn limo, een ijsje en een pannenkoek inbegrepen. Deze toffe Duinkaboutertocht van drie kilometer duurt ongeveer anderhalf uur. Let goed op of jullie Dirk de Tuinkabouter tegenkomen. Maak samen de opdrachten en krijg aan het einde allemaal een diploma. Houd trouwens de events op deze locatie goed in de gaten, ze organiseren regelmatig een leuk (piraten)feestje.

Vergeet niet om na het spelen nog even een bezoekje te brengen aan het heerlijke strand dat op steenworp afstand ligt.

En een tip om af te sluiten: kom je met de fiets? Breng dan een bezoekje aan vliegveld ’t Langeveld in de duinen. Daar kun je met de kinderen zweefvliegtuigen spotten en picknicken!

Kortom: een fijne tip voor een ontspannen dagje uit! Veel plezier!
Tip: kijk hier voor nog veel meer fijne buitenspeeltuinen in en om Leiden! Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!
Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.Meer inspiratie
Fijne binnenspeeltuin voor alle kids!
Binnenspeeltuin KidsZoo in Noordwijkerhout is een speelparadijs voor alle kids! Kom je deze zomer langs?
Klimpark het Klimeiland
Hoog in de bomen klimmen en dan met de kabelbaan naar beneden. Voor de echte stoere klimkids!
Bekijk de zon bij Space Expo Noordwijk!
Ontdek alles over de zon én de zonsverduistering bij Space Expo in de zomervakantie. Leuk gezinsuitje!
Storm Aquapark Leiden
Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!
Funmania Aalsmeer in de zomervakantie
Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!
DUO-deal vakantiekorting bij Virtuorium
Een uur vol VR-actie bij Het Virtuorium met DUO korting voor kids van 9+