Blogs & inspiratie
Tulpen en bloemenvelden tour met Renzy
Gepubliceerd op 21 mei 2024
Cruisen door de Bollenstreek in een Renault Twizy van Renzy. Een onvergetelijk gezinsuitje langs de tulpen en bloemenvelden. Superleuk!
Vorige zomer hebben we al kunnen genieten van de tour met de toffe elektrische Renault Twizies van Renzy, inclusief navigatie en audioguide. Dat was zo leuk! En als de Bollenstreek in bloei staat, willen we graag nog een keer!
En dat kan!

Tijdens de speciale Tulpen- en bloemenvelden tour verken je in je eigen tempo gedurende 2 uur een route van ongeveer 20 km en geniet je van alle prachtige bloemen en tulpen in de mooiste kleuren en geuren. Je stapt zo vaak uit als je wilt voor een selfie, een picknick, een wandeling… De route brengt je o.a. langs de Tulperij, een authentieke tulpenbollenkwekerij. Aanrader!

De volwassene zit voorin, het kind achterin. Ga je met z’n vieren? Dan krijg je 2 autootjes mee. De kinderen praten met elkaar via een walkie talkie. Supercool! En handig als je een afslag mist… over en uit:-)

De audiotour vertelt je alle ins en outs over de omgeving en deelt leuke tulpenweetjes. Voor de kids (leeftijd 4 t/m 16 jaar) is er een uitdagende ‘Kraak de code van kluis speurtocht’ met aan het einde een leuke prijs. Het is nog leerzaam ook, want de kids komen tijdens deze tour alles te weten over de oer-Hollandse tulp.

Verdwalen gebeurt je niet zo snel, want de voorgeprogrammeerde GPS route geeft duidelijk aan waar je heen moet. Allemaal leuke binnendoor weggetjes langs toffe plekken, geen tourbusroutes dus.
Rijden in een Renault Twizy is super easy en leuk: onderweg trek je veel bekijks! Hij rijdt geruisloos en is 100% elektrisch, dus je tour is nog milieuvriendelijk ook.

De Tulpenvelden Tour inclusief GPS navigatie en audioguide is te boeken van half maart tot en met half mei. Vanaf eind maart tot half mei staan de tulpenvelden in bloei. Het start- en eindpunt van je tour is bij Renzy, Meer en Duin 36 in Lisse.

Wat zit er in de Tulpen- en bloemenvelden tour
• Een elektrische Renault Twizy geschikt voor 2 personen (leuk om met je gezin 2 Twizies te huren!)
• GPS navigatie met een voorgeprogrammeerde vaste route van 20km door de Bollenstreek
• Een vaste route langs de tulpen- en bloemenvelden en een stop bij een tulpenbollenkwekerij.
• Audioguide beschikbaar in het Nederlands, Engels en Duits met alle ins en outs over de omgeving en leuke tulpenweetjes
• De duur van de Tulpenvelden tour is 120 minuten met onderweg voldoende tijd om te stoppen en de bloemen van dichtbij te bewonderen
• Kidstour met uitdagende fotospeurtocht en een prijs aan het einde van de tour (2 volwassenen + 2 kids vanaf 4 t/m 16 jaar)
Klik door via de roze button hieronder om jouw tour met gezin te reserveren! Miep, miep, zoef…
Veel plezier! – Tamara & Jantine – Kidsproof.nl
Tip: benieuwd naar onze ervaring vorig jaar? Lees hier het blog Deze link opent in een nieuwe tab en hieronder een kort filmpje:-)
Lees ook:
Alle blogs
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!
Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!
Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!
Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!Meer inspiratie
Klimpark het Klimeiland
Hoog in de bomen klimmen en dan met de kabelbaan naar beneden. Voor de echte stoere klimkids!
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!
Funmania Aalsmeer in de zomervakantie
Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!
Alles over de zon bij Space Expo Noordwijk!
Ontdek alles over de zon én de zonsverduistering bij Space Expo in de zomervakantie. Leuk gezinsuitje!
Storm Aquapark Leiden
Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!
Fijne binnenspeeltuin voor alle kids!
Binnenspeeltuin KidsZoo in Noordwijkerhout is een speelparadijs voor alle kids! Kom je deze zomer langs?
Zomervakantie in Wereldmuseum Leiden
Ontdek het museum met activiteiten rond Tijd voor Papoea, het Tanabata-festival en Raksha Bandhan!