
Varen bij ’t Geertje
Ontdek de polders vanaf het water en spot leuke waterdiertjes! Roeiboot of kano met boerenpicknick.
Wist je al dat je bij boerderij ’t Geertje een roeiboot of kano kunt huren?! Super leuk om samen een tocht te maken door de polders van Zoeterwoude, Stompwijk en Zoetermeer.
Genieten van het zonnetje in een bootje, met een boeren picknick of borrel met beleg van eigen boerderij en uit de Landwinkel. Dat kan bij ’t Geertje gewoon!
Uitje naar de evolutietuin
Op ongeveer 40 minuten varen van de boerderij is de Elzenhoeve met haar evolutietuin. Een prachtige plek om even aan te leggen, door de tuin te lopen en te zien hoe ons plantenrijk is ontstaan.
Hier is ook een eco-toilet en gelegenheid om te picknicken. Laat je verrassen door deze mooie plek vol interessante weetjes.
Roeipuzzeltocht
Wat ook leuk is dat je de tocht kunt combineren met een puzzeltocht, speciaal voor de kids. Dit geeft de tocht een extra dimensie! Leer meer over het leven rondom het water, ga op zoek naar bordjes in het riet en ga aan de slag met je zangtalent en creativiteit.
Kijk voor meer info en de prijzen op de site via de roze button!
Tip: Je kunt ook overnachten bij boerderij ’t Geertje!
Boerderij 't Geertje
Geerweg 7
2381 LT Zoeterwoude
Prijs
Kijk voor de prijzen (per uur en per dag) op de site van 't Geertje via de roze button!Toon op kaart
Meer inspiratie


Zelf appels plukken bij De Olmenhorst
Pluk je eigen biologische appels en peren tijdens de Zelfpluk 2025!
GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!