Huisje van Hout Noordwijk
Dit leuke Zweedse huis ligt op vlakbij zee in Noordwijk. Er zijn fietsen met kinderzitjes en barbecue!
Wil je genieten van het strand, de duinen en de zee, maar hou je ook van rust en luxe? Dan is vakantie in dit huis echt heerlijk. De leuke inrichting is helemaal van deze tijd en zorgt ervoor dat je je direct thuis voelt.
In de winter steek je de gezellige kachel aan na een frisse wandeling in de omgeving. En in de zomer zwaai je de openslaande deuren open en ontbijt je op het terras. ’s Avonds steek je barbecue aan. Er is slaapplek voor zes personen. Dit Zweedse huis is van alle gemakken voorzien.
Het huis ligt op een parkje op ongeveer 3 kilometer van Noordwijk aan Zee. Op het parkje zijn geen voorzieningen; het is een plek waar je even helemaal tot rust kunt komen en kunt genieten van de Hollandse kust in alle seizoenen!
In het hoogseizoen alleen per week te huur.
Via de roze button kom je direct op de site van dit vakantiehuis. Als je contact opneemt vermeld dan even dat je via Kidsproof komt.
Tip: via onze Facebookpagina delen we tips, maar ook via onze nieuwsbrief. Zorg dat je niks mist, even liken en aanmelden!
Huisje van Hout in Noordwijk
Duinweg 90
2204 AW Noordwijk
Openingstijden
Het hele jaar geopendPrijs
Weekend: € 300/€375; midweek: € 375/ € 475; week: € 475/€ 650/€900Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vakantiespecial: De Mond van Leiden
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.