Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Naar de boerderij

Neem een kijkje op de boerderij bij Kampeerboerderij Straat-Hof in Leimuiden. Superleuk uitje!

Iedere woensdag en zondag van 10-13u  kun je gezellig langs bij Kampeerboerderij Straat-Hof in Leimuiden. Zo’n leuke plek! En in de mei- zomer- en herfstvakantie zelfs iedere dag.

Er is heel veel te beleven voor de kids! Lekker spelen in het hooi, knuffelen met de dieren, trampolines en nog véél meer.

Naast een melkveehouderij met koeien (maar ook pony’s, alpaca’s, ezeltjes en meer dieren) is dit ook een camping. Er is volop speelgelegenheid voor de kleintjes op het veld en op de boerderij.

Zin in iets lekkers? Dat kan ook. Er is een gezellig terras en met minder weer zit je binnen. Ook kun je zelf verse melk tappen uit de speciale melkmachine!

Kortom: leuk voor een kort of wat langer bezoekje! En kun je er geen genoeg van krijgen; dan blijf je lekker slapen op de camping:-).

Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en reserveren.

Kampeerboerderij Straat-Hof

Willem van der Veldenweg 57

2451 BB Leimuiden

Openingstijden Iedere zondag en woensdag van 10-13 uur (vanaf maart). In de mei, zomer en herfstvakantie dagelijks toegankelijk.
Mail direct

Mail direct naar Kampeerboerderij Straat-Hof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Herfstspeurtocht met kinderen

Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze speurtocht van Dunea!

Gigabeestjes in de Hortus

Zoek twaalf metersgrote bewegende beestjes in de tuin van Hortus botanicus Leiden!

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Griezelig leuk Halloween met kinderen in Leiden, Bollenstreek, Voorschoten en het Groene Hart

Brrr… Halloween komt eraan! Tijd voor pompoenen, verkleedpartijen, spooktochten en trick-or-treat. In Leiden, de Bollenstreek, Voorschoten en het Groene Hart zijn in oktober 2026 weer heel wat griezelig leuke activiteiten voor kinderen. Wij zetten de leukste voor je op een rij!

Sinterklaas intocht en uitjes 2026 in Leiden en omgeving

Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij met je kinderen? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.