Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koningsbos De Horsten

Héérlijk wandelen, struinen en tot rust komen in De Horsten mét een prachtig theepaviljoen!

Tussen Voorschoten en Wassenaar vind je de Koninklijke Landgoederen de Horsten. Wij noemen het gewoon het Koningsbos!

Zo heerlijk om samen met je kids één van de wandelroutes te lopen, de Seringenberg te beklimmen of gewoon lekker in het gras te relaxen.

In alle seizoenen leuk, zeker ook in de winter met de slee! En in de zomer een kleedje mee, wat lekkers en genieten maar. En wie weet, zie je nog wat bekenden…

En ga zeker ook even langs het ontzettend schattige en prachtige theepaviljoen met heerlijke koffie, thee, taart en ander lekkers. Koninklijk genieten!

Tip: je kunt hier ook hele mooie foto’s maken. Check daarvoor ons fotoblog hieronder.

Foto seringenberg: Anno van der Harst

De Horsten

Papeweg 36

2245 AG Wassenaar

Openingstijden

Van 1 april tot 1 september dagelijks van 09.00 tot 19.30 uur.
Van 1 september tot april dinsdag tot en met zondag van 09.00 tot 17.00 uur.

Prijs Dagkaartje €1,-; kinderen 0-3 jr gratis; 4-14 jr € 0,50. Gezinsjaarkaart €16,-
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Monsters en mythische wezens

Beleef een monsterlijk museumavontuur in het Rijksmuseum van Oudheden. Durf jij het aan?

VR uitje bij het Virtuorium

Familieuitjes bij Virtuorium Leiden; een te gekke VR experience voor het hele gezin. Ook feestjes!

Boulderhal Kunststof

Superleuk in Leiden: een Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen en klauteren.

Rijksmuseum Boerhaave

Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

18 x winteruitjes voor het hele gezin in Zuid-Holland

De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!