Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koningsbos De Horsten

Héérlijk wandelen, struinen en tot rust komen in De Horsten mét een prachtig theepaviljoen!

Tussen Voorschoten en Wassenaar vind je de Koninklijke Landgoederen de Horsten. Wij noemen het gewoon het Koningsbos!

Zo heerlijk om samen met je kids één van de wandelroutes te lopen, de Seringenberg te beklimmen of gewoon lekker in het gras te relaxen.

In alle seizoenen leuk, zeker ook in de winter met de slee! En in de zomer een kleedje mee, wat lekkers en genieten maar. En wie weet, zie je nog wat bekenden…

En ga zeker ook even langs het ontzettend schattige en prachtige theepaviljoen met heerlijke koffie, thee, taart en ander lekkers. Koninklijk genieten!

Tip: je kunt hier ook hele mooie foto’s maken. Check daarvoor ons fotoblog hieronder.

Foto seringenberg: Anno van der Harst

De Horsten

Papeweg 36

2245 AG Wassenaar

Openingstijden

Van 1 april tot 1 september dagelijks van 09.00 tot 19.30 uur.
Van 1 september tot april dinsdag tot en met zondag van 09.00 tot 17.00 uur.

Prijs Dagkaartje €1,-; kinderen 0-3 jr gratis; 4-14 jr € 0,50. Gezinsjaarkaart €16,-
Toon op kaart

Meer inspiratie

Klimmen met korting!

Leuk zomervakantie-uitje: naar de Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen met €2 korting.

Word astronaut voor één dag

Ontdek Space Expo in Noordwijk met het gratis speurspel – hét zomervakantie uitje voor kinderen.

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief