Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koningsbos De Horsten

Héérlijk wandelen, struinen en tot rust komen in De Horsten mét een prachtig theepaviljoen!

Tussen Voorschoten en Wassenaar vind je de Koninklijke Landgoederen de Horsten. Wij noemen het gewoon het Koningsbos!

Zo heerlijk om samen met je kids één van de wandelroutes te lopen, de Seringenberg te beklimmen of gewoon lekker in het gras te relaxen.

In alle seizoenen leuk, zeker ook in de winter met de slee! En in de zomer een kleedje mee, wat lekkers en genieten maar. En wie weet, zie je nog wat bekenden…

En ga zeker ook even langs het ontzettend schattige en prachtige theepaviljoen met heerlijke koffie, thee, taart en ander lekkers. Koninklijk genieten!

Tip: je kunt hier ook hele mooie foto’s maken. Check daarvoor ons fotoblog hieronder.

Foto seringenberg: Anno van der Harst

De Horsten

Papeweg 36

2245 AG Wassenaar

Openingstijden

Van 1 april tot 1 september dagelijks van 09.00 tot 19.30 uur.
Van 1 september tot april dinsdag tot en met zondag van 09.00 tot 17.00 uur.

Prijs Dagkaartje €1,-; kinderen 0-3 jr gratis; 4-14 jr € 0,50. Gezinsjaarkaart €16,-
Toon op kaart

Meer inspiratie

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Zelf appels plukken bij De Olmenhorst

Pluk je eigen biologische appels en peren tijdens de Zelfpluk 2025!

GPS fotospeurtocht

Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen

Snack jezelf gelukkig

Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen

Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.

Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!

Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief