Sleeën in de Horsten
In De Horsten in Wassenaar kun je heel mooi door de sneeuw wandelen én geweldig sleeën van de berg af!
Tussen Voorschoten en Wassenaar vind je de Koninklijke Landgoederen de Horsten Wij noemen het gewoon nog steeds het Koninginnenbos ook al is de Koninklijke familie ondertussen verhuisd!
In alle seizoenen leuk, zeker ook in de winter met de slee!
En ga zeker ook even langs het ontzettend schattige en prachtige theepaviljoen met heerlijke koffie, thee, taart en ander lekkers. Koninklijk genieten!
De Horsten
Papeweg 36
2245 AG Wassenaar
Openingstijden
Van 1 september tot april dinsdag tot en met zondag van 09.00 tot 17.00 uur.
Prijs
Dagkaartje €1,-; kinderen 0-3 jr gratis; 4-14 jr € 0,50. Gezinsjaarkaart €16,-Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Arcade spelen bij De BUB
NIEUW! Toffe Arcadehal bij Avonturenstad De BUB in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur speelplezier!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Waterland weer open
Leidse geheimtip: te gekke wetenschappelijke waterspeeltuin in de binnentuin van Rijksmuseum Boerhaave!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek
Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.
De Mond van Leiden voor kinderen
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!