Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Logeren op de boerderij!

Op boerderij Boerderij Mariahoeve heb je keuze uit verschillende leuke vakantiehuisjes.

De boerderij Mariahoeve is gelegen in de veenweidepolder Oudendijk ten oosten van Leiden. Het is een melkveehouderij van 40 hectare groot, die al generaties lang van vader op zoon is overgegaan. Van alle bedrijvigheid op de boerderij hoef je trouwens niets te merken. Je vindt hier vooral rust, ruimte en een goede sfeer!

Je overnacht hier in een van de vakantiehuisjes midden in de natuur. Elke dag worden de koeien gemolken en verzorgd, en jij kunt daar bij zijn!  Fietsen, wandelen, melken, vissen, varen of gewoon lekker slenteren tussen de koeien. Voor kinderen is er van alles te doen.

Het Zomerhuisje is geheel gerenoveerd. Er zijn veel authentieke elementen bewaard gebleven, zoals de open haard in de keuken met tegeltableaus, de hanenbalken op de slaapverdieping, en het sfeervolle rieten dak. Het huisje is geschikt voor maximaal 5 personen (inclusief 1 bed bijplaatsen).

Het Polderhuisje is een sfeervol boerderijtje uit ‘grootmoeders tijd’, dat voor maximaal zes personen zeer comfortabel is ingericht en van alle gemakken is voorzien. Je verblijft in het knusse huisje midden in het weiland tussen koeien en natuur.

Het Veenhuisje is een landelijk boerderijtje. Dit romantische stulpje staat pal naast het weiland met onze koeien of schapen, en is voor maximaal zes personen zeer sfeervol en modern ingericht.

Vanaf 1 april is er ook nog het Boerenhuisje, geschikt voor maximaal 8 personen.

Via de roze button kom je direct op de site van Mariahoeve-logies. Als je contact opneemt vermeld dan even dat je via Kidsproof komt.

Tip: via onze Facebookpagina delen we tips, maar ook via onze nieuwsbrief. Zorg dat je niks mist, even liken en aanmelden!

 

Mariahoeve-logies

Ofwegen 8

2481 KA Woubrugge

Openingstijden Het hele jaar geopend.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Mariahoeve-logies

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Spot aan! bij BplusC

Dans, zing, maak film en stap zelf het podium op tijdens de Kinderboekenweek bij BplusC!

Rijksmuseum Boerhaave

Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!

Muziekschool BplusC

Muziek: je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen. Ontdek jouw muzikale kwaliteiten bij BplusC.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Straal op het podium bij BplusC!

De Kinderboekenweek komt eraan! Van 30 september t/m 11 oktober staat alles in het teken van Spot aan! Bij de vestigingen van BplusC is er van alles te beleven. Sta zelf in de spotlights tijdens het Open Podium en ontdek de betaalbare workshops en cursussen van de muziekschool. En wist je dat een bibliotheeklidmaatschap gratis is voor kids t/m 18 jaar?

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!