
Leen een MEC natuur rugzak
Op slootjessafari? Naar insecten speuren en uitvinden hoe ze heten? Of een wedstrijdje afval opruimen?
Elke woensdagmiddag van 14.00 – 17.00 uur is het Milieu Educatief Centrum (MEC) Leiderdorp open voor publiek en staan er rugzakjes klaar om – gratis – uitgeleend te worden.
In de rugzakjes zitten alle benodigdheden voor een leuke middag in de buitenlucht. Denk aan loeppotjes, zoekkaarten, handschoenen, hesjes, etc. Ook kun je natuurlijk de bijbehorende visnetjes en grijpers lenen.
Meer informatie? Klik door op de roze websitebutton of stuur je een mail via de groene mailbutton of loop even naar binnen!
Milieu Educatief Centrum
Van Diepeningenlaan 110e
2352 KA Leiderdorp
Openingstijden
Elke woensdagmiddag van 14.00 – 17.00Prijs
gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Leef je uit bij Jumpin!
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pluktuinen en bloementips!
Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland