Rexperience Naturalis 8+
Ga op tijdreis in Naturalis in de dino simulator Rexperience! Durf jij het aan? Supertoffe belevenis!
Wat een superleuke nieuwe attractie in Naturalis: de Rexperience! Dit is geen ‘gewone’ museumzaal in Naturalis, de Rexperience is een beleving! Hier maak je een reis terug naar de tijd dat T. rex Trix leefde.
Je stapt binnen in het futuristische reisbureau en krijgt daar een 3D bril. Je betreedt vervolgens de ruimtecapsule en dat is een superspannend avontuur… als dat maar goed komt! Wie weet ontmoet je de T. rex wel in levenden lijve… Durf jij het aan?
De Rexperience is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.
Tickets alleen online te reserveren. Je hebt voor Rexperience een apart kaartje nodig bij je toegangsticket.
Naturalis
Darwinweg 2
2333 CR Leiden
Openingstijden
Naturalis is iedere dag geopend van 10:00 tot 17:00 uur** Met uitzondering van Koningsdag (27 april), 6 september en Eerste Kerstdag (25 december)
Prijs
TicketprijzenMuseumbezoek vanaf 4 jaar € 16
Museumbezoek + Rexperiencevanaf 4 jaar € 18
Gratis entree voor VriendenLoterij VIP-kaarthouders
Museumkaart geldig, Rexperience uitgezonderd
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Arcade spelen bij De BUB
NIEUW! Toffe Arcadehal bij Avonturenstad De BUB in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur speelplezier!
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Waterland weer open
Leidse geheimtip: te gekke wetenschappelijke waterspeeltuin in de binnentuin van Rijksmuseum Boerhaave!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Mond van Leiden voor kinderen
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek
Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!