Sleeën voor gevorderden!
Sleetje rijden voor gevorderden doe je in Park De Bult in Leiden!
Als je écht van sleeën houdt, moet je hier zijn! Je waant je bijna in Oostenrijk…
Over Park De Bult
De Bult was vroeger een vuilstortplaats van de gemeente. Nadat de vervuiling is afgedekt, is van de Bult een park gemaakt waar je heerlijk kunt vertoeven in de verschillende speel- en ligweitjes. Je waant je in de vrije natuur, ondanks dat het vlakbij de A4 ligt! In 2013 heeft De Bult een flinke opknapbeurt gekregen en vind je hier een mooi wielrenparcours. Je kunt er ook fijn skaten en boarden!
Park de Bult vindt je tussen het Rijn-Schiekanaal en de A4, tussen bedrijventerrein Roomburg en de gelijknamige woonwijk.
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Spot aan! bij BplusC
Dans, zing, maak film en stap zelf het podium op tijdens de Kinderboekenweek bij BplusC!
Hortus Jeugd Universiteit
Ontdek bij Hortus botanicus tijdens 4 kindercolleges hoe mensen vroeger naar de sterren en planeten keken
Rijksmuseum Boerhaave
Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboekenweek bij BplusC Leiden: podium, muziek en boeken
De Kinderboekenweek komt eraan! Van 30 september t/m 11 oktober staat alles in het teken van Spot aan! Bij de vestigingen van BplusC is er van alles te beleven. Sta zelf in de spotlights tijdens het Open Podium en ontdek de betaalbare workshops en cursussen van de muziekschool. En wist je dat een bibliotheeklidmaatschap gratis is voor kids t/m 18 jaar?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.