Polderpad voor kinderen
Ontdek het polderlandschap op een speelse en natuurlijke manier!
Een belevenisroute van ruim 3 km in het Groene Hart door de Geerpolder in Zoeterwoude en langs het Noord Aa gebied in Zoetermeer. De route verbindt tien plekken of wel belevingspunten waar het bijzondere van de polder te zien en te ervaren is.
Gezellig met elkaar erop uit en ondertussen het landschap ontdekken. Genieten van het bos, de plas en het weiland. Wormen zoeken, door het labyrint rennen, poep onderzoeken, bootje maken van een blaadje, het drie-gemeentenpunt beklimmen voor een mooi uitzicht.
Voor de kinderen is er de foto- stempelspeurtocht die over een gedeelte van het polderpad loopt. Tijdens deze tocht krijgen de kinderen gaandeweg allerlei informatie over de polder. De foto’s vertellen de weg en kluisjes onderweg geven toegang tot de stempels waarmee de kinderen de hele kringloop bij elkaar stempelen.
De Polderkringloop is een mooie wandeling door het bos en de polder, vol met mooie natuur, belevingspunten, leuke weetjes, opdrachten en educatieve vertelkracht voor jong en oud. De routekaart koop je voor twee euro bij boerderij ’t Geertje. Kijk ook op de website via de roze button!
Tip: De allerleukste Eropuit activiteiten in de natuur rondom Leiden hebben wij voor je verzameld!
Polderkringloop
Geerweg 7
2381 LT Zoeterwoude
Openingstijden
Elke dagPrijs
€2,- per kaartToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.
Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
Space Expo 5+
Space Expo is hét ruimtevaartmuseum van Nederland!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen
Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.