
Speeltuin Oosterkwartier
Lekker buitenspelen in het Oosterkwartier!
Speeltuin Oosterkwartier aan de Ambonstraat is een gezellige buurtspeeltuin waar je super goed kunt buitenspelen! Ook worden er vaak activiteiten voor jong én oud georganiseerd. Check de activiteiten in onze uitagenda.
Ontdek de leukste speeltuinen, binnenspeeltuinen, speelbossen en speelparken voor kinderen in Leiden! Kies voor een overdekt indoor speelparadijs of juist voor een waterspeeltuin of een Natuurspeeltuin op de speeltuinpagina van Kidsproof Leiden.
Speeltuin Oosterkwartier
Ambonstraat 28-A
2315 GH Leiden
Openingstijden
Elke werkdag van 9.00 tot 16.00 uur.Prijs
Contributie is 10 euro per jaar per gezin
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Storm Aquapark Leiden
Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.