Sterrenbad
In zwembad het Sterrenbad in Wassenaar is het fijn vrijzwemmen. Met leuke glijbaan en peuterbad!
In zwembad het Sterrenbad is het goed vertoeven tijdens het vrijzwemmen. Er is namelijk voor iedereen wat te beleven. Er is een groot recreatiebad met een snelle waterglijbaan, een snelle waterkreek en warme whirlpool. Het aparte peuterbadje heeft een leuke spuiter en een glijbaantje en is 32 °C.
Op zondagochtend is het warme bad voor ouders met baby’s en peuters geopend tijdens het vrijzwemmen. Dit bad is 34 °C en heel comfortabel voor de allerkleinsten. Daarnaast is er zondag van 10.00 tot 15.00 uur ook de mogelijk vrij te zwemmen in het wedstrijdbad. Hier drijven vlotten en in de vakanties vind je hier regelmatig opblaaskussens of zijn er andere activiteiten.
Je kunt in het Sterrenbad terecht voor vrijzwemmen, zwemles en baby- en peuterzwemmen. Er zijn aankleedtafels aanwezig voor de kleintjes.
Voor kinderen zonder zwemdiploma zijn zwemvleugeltjes verplicht.
Het tropisch recreatiebad heeft:
– een peuterbad met water van 32 graden Celsius
– een spuitelement
– een whirlpool
– een waterglijbaan
– een wildwaterkreek
– een natte bar voor de traditionele frites of een ijsje voor tijdens of na het zwemmen. Ook kun je er terecht voor koffie, een tosti of een broodje.
Klik voor meer informatie over het Sterrenbad door naar de website via de roze button.
Tip: we hebben nog veel leuke kinderuitjes in en om Leiden!
Sportplaza Wassenaar BV Sterrenbad
Generaal Winkelmanlaan 2
2243 AZ Wassenaar
Openingstijden
Zie website voor meer infoPrijs
Zie website voor de actuele prijzenToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Boulderhal Kunststof
Superleuk in Leiden: een Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen en klauteren.
VR uitje bij het Virtuorium
Familieuitjes bij Virtuorium Leiden; een te gekke VR experience voor het hele gezin. Ook feestjes!
Rijksmuseum Boerhaave
Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
18 x winteruitjes voor het hele gezin in Zuid-Holland
De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!