Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vogelhoff en Bijenhoff

Struinen, fietsen en relaxen in dit weidevogelgebied in de Oostvlietpolder met vogelhut en bijenstal.

Met informatieborden kom je meer te weten over flora en fauna in het gebied. Je kunt een struinpad volgen, vogels spotten vanuit de vogelhut of lekker relaxen op een fruitkistje in de boomgaard. Het fietspad door het gebied brengt je zo naar het Groene Hart.

Omdat de weidevogels een belangrijke plaats innemen, is het gebied in het broedseizoen gedeeltelijk gesloten.

Naast ’t Vogelhoff is er ook ’t Bijenhoff. Een ideale plek voor bijen, vlinders en andere insecten door de aanleg van een bloemrijke tuin. In het gebied is een bijenstal gebouwd zodat er voldoende beschutting is voor deze belangrijke bestuivers. Tijdens excursies kun je de stal in om de honingbijen te bekijken. Er wordt ook een beleefpad aangelegd, waar je als bezoeker kunt leren hoe de bijendans gaat.

Voor meer info klik je op de roze button.

Tip: Buiten het broedseizoen kun je dwars door de weilanden banjeren, klik door naar deze leuke route!

 

't Vogelhoff

Vlietweg 68A

2323 LE Leiden

Mail direct

Mail direct naar 't Vogelhoff

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Winterspeurtocht

Lekker naar buiten met de kinderen? Doe de gratis Winterspeurtocht in het bos van Meijendel!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Reserveer

KidsZoo

Grote en kleine kinderen vermaken zich urenlang in indoor speeltuin Kidszoo! Met lasergame en meer!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!

Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau

Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.