Vlinders aan de Vliet
In deze tropische vlinderjungle vliegen honderden vlinders en vogels vrij rond! Dit moet je beleven!
Vlinders aan de Vliet is een overdekte tuin met een tropisch klimaat. Er is zoveel leuks te beleven!
Je komt de kas binnen en daar is het direct lekker warm en heel gezellig! En je ziet direct dat er meer is dan ‘alleen’ vlinders…
Nadat je een kaartje hebt gekocht, stap je de jungle binnen. Via allemaal leuke paadjes, langs het water, het is net echt. En overal fladderen supermooie vlinders. Onze favoriet: de grote blauwe. Wauw wat is die gaaf!
De vlinders die hier te bewonderen zijn komen uit de warmere gebieden van de wereld. Andere vlinders dus dan die we om ons heen zien vliegen in de vrije natuur. De meeste vlinders vliegen wanneer er buiten opklaringen zijn. Met donker weer blijven sommige soorten stil zitten.
Maar je ziet ook leuke schildpadden en vrolijke vogels. Goed kijken!
Maar er is nog veel meer! Bij de ingang zijn de uitlopers van het tropisch koraal in twee zeewateraquaria weergegeven. Nemo en zijn zeevriendjes zijn hier te bewonderen! Ook een vrolijke papegaai, kikkers, wandelende takken, slangen, een spin… En zelfs 2 krokodillen! Deze worden af en toe (niet dagelijks!) gevoerd. Wij mochten dat een keer meemaken… zó gaaf. Eerst moesten we ‘Alie’ even roepen, daarna kreeg ie wat lekkers (sinaasappel en muis…). Alie had alleen niet heel veel honger;-).
Bekijk vooral dit filmpje met onze ervaring:
Meer informatie
Voor meer informatie klik je even door naar site via de roze button. Als je contact opneemt vermeld er dan even bij dat je via Kidsproof komt.
Tip: ook leuk met je kinderfeestje, familie-uitje of je schoolklas/BSO!
Tip: via onze nieuwsbrief delen we enorm veel tips. Meld je aan, dan weet je zeker dat je niks mist!
Vlinders aan de Vliet
Veursestraatweg 195b
2264 EG Leidschendam
Openingstijden
Check de website voor de actuele openingstijden
Prijs
€ 9,50 volw en € 6,50 voor een kindToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Voorjaarsvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
Leuke kinderworkshops en meer deze voorjaarsvakantie in hét wetenschapsmuseum van Nederland!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
KidsZoo
Grote en kleine kinderen vermaken zich urenlang in indoor speeltuin Kidszoo! Met lasergame en meer!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau
Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!