Zwembad Haasbroek
Lekker afkoelen in openluchtzwembad Haasbroek in Zoeterwoude!
In Zoeterwoude vind je zwembad Haasbroek. Dit openluchtzwembad heeft een 25-meterbad, waarvan een deel diep en een deel ondiep is. Leuk voor jong en oud!
Voor de kleintjes is er een apart peuterbadje en er zijn diverse speelmaterialen voor de kinderen. Op de uitgebreide ligweide kun je lekker met de hele familie chillen en spelen. Ook zijn er ook speelmogelijkheden voor de jeugd, zoals een basketbalpaal.
Je hoeft ook geen eten mee te nemen, want in de kiosk kun je frisdrank, ijs, snoep en snacks halen! Alles voor een spetterend zomeruitje. Het zwembad is van mei t/m september geopend.
Voor meer informatie over openingstijden e.d. klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes in en rond Leiden!
Zwembad Haasbroek Zoeterwoude
Nieuwe Weg 4
2381 NW Zoeterwoude
Openingstijden
mei t/m septemberMaandag tot en met vrijdag: 12.00 tot 20.00 uur
Zaterdag en zondag: 12.00 tot 17.30 uur
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.
Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Rijksmuseum Boerhaave
Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gastlessen voor scholen, leuke en bijzondere tips voor in het klaslokaal!
Lesstof komt pas echt tot leven als kinderen zelf aan de slag gaan. Gewoon in de klas. Met een gastdocent, een bijzonder verhaal of een activiteit die ze bijblijft. In Leiden zijn er mooie programma’s die naar school toe komen. Van mondzorg tot natuur en water. En wil je een keer naar buiten? Ga dan een keer naar de duinen.
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.