
Zwembad Haasbroek
Lekker afkoelen in openluchtzwembad Haasbroek in Zoeterwoude!
In Zoeterwoude vind je zwembad Haasbroek. Dit openluchtzwembad heeft een 25-meterbad, waarvan een deel diep en een deel ondiep is. Leuk voor jong en oud!
Voor de kleintjes is er een apart peuterbadje en er zijn diverse speelmaterialen voor de kinderen. Op de uitgebreide ligweide kun je lekker met de hele familie chillen en spelen. Ook zijn er ook speelmogelijkheden voor de jeugd, zoals een basketbalpaal.
Je hoeft ook geen eten mee te nemen, want in de kiosk kun je frisdrank, ijs, snoep en snacks halen! Alles voor een spetterend zomeruitje. Het zwembad is van mei t/m september geopend.
Voor meer informatie over openingstijden e.d. klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes in en rond Leiden!
Zwembad Haasbroek Zoeterwoude
Nieuwe Weg 4
2381 NW Zoeterwoude
Openingstijden
mei t/m septemberMaandag tot en met vrijdag: 12.00 tot 20.00 uur
Zaterdag en zondag: 12.00 tot 17.30 uur
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Leef je uit bij Jumpin!
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Storm Aquapark Leiden
Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.