Speur en kraak de route!
Lekker speuren met de JOLA Tours Schnipseljagd! Verken Leiden, Katwijk of Noordwijk.
Wij gingen afgelopen zomer al op pad met de JOLA’s Schnipseljagd op onze telefoon in Katwijk. En te gekke middag speuren langs toffe plekken volgde. En ze hebben nu ook routes in Noordwijk en Leiden!
Er staat een Kinder Schnipseljagd Katwijk online voor kinderen van 4 tot 8 jaar, naast de kindertour in Noordwijk. De andere tours zijn geschikt voor alle leeftijden, dus ook heel leuk voor gezinnen met oudere kinderen.
Via je mobiele telefoon ontvang je hints en aanwijzingen om de route te kraken! Speur zo door de leukste straatjes en ontdek de mooiste plekjes.
Beleef een uitdagend dagje buiten, zoek samen naar de antwoorden in het straatbeeld en ga voor de highscore!
Bestel de Schnipseljagd eenvoudig online, ontvang de link via e-mail en start de selfguided tour wanneer je wilt. Klik door via de roze button voor alle tours en om te bestellen.
JOLA Tours & Trips
Openingstijden
start de selfguided tour wanneer je wilt!Prijs
Klik door via de roze button.Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Zomer bij Museumpark Archeon
Vier de zomer bij Museumpark Archeon: duik in de prehistorie, word een Romein en beleef de geschiedenis!
CORPUS UNLOCKED
Deze zomer is jouw lichaam het spel bij CORPUS UNLOCKED! Merk jij wat er in je lichaam gebeurt?
Watertuin en workshops Rijksmuseum Boerhaave
Wat is waarheid? Leuke workshops voor nieuwsgierige kids bij Rijksmuseum Boerhaave deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.
Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!
Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!