Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speur en kraak de route!

Lekker speuren met de JOLA Tours Schnipseljagd! Verken Leiden, Katwijk of Noordwijk.

Wij gingen afgelopen zomer al op pad met de JOLA’s Schnipseljagd op onze telefoon in Katwijk. En te gekke middag speuren langs toffe plekken volgde. En ze hebben nu ook routes in Noordwijk en Leiden!

Er staat een Kinder Schnipseljagd Katwijk online voor kinderen van 4 tot 8 jaar, naast de kindertour in Noordwijk. De andere tours zijn geschikt voor alle leeftijden, dus ook heel leuk voor gezinnen met oudere kinderen.

Via je mobiele telefoon ontvang je hints en aanwijzingen om de route te kraken! Speur zo door de leukste straatjes en ontdek de mooiste plekjes.

Beleef een uitdagend dagje buiten, zoek samen naar de antwoorden in het straatbeeld en ga voor de highscore!

Bestel de Schnipseljagd eenvoudig online, ontvang de link via e-mail en start de selfguided tour wanneer je wilt. Klik door via de roze button voor alle tours en om te bestellen.

JOLA Tours & Trips

Openingstijden start de selfguided tour wanneer je wilt!
Prijs Klik door via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar JOLA Tours & Trips

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Space Expo 5+

Space Expo is hét ruimtevaartmuseum van Nederland!

Naar het zwembad

20 x zwembaden in de regio Leiden, waar ga jij zwemmen deze zomer?

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Speelkleed van Leiden met 15% Kidsproof-korting

Leiden ligt aan de voeten van je kind! Op dit vrolijke speelkleed rijden auto's langs bekende plekken in de stad, wandelen dieren door de straten en valt er steeds iets nieuws te ontdekken. Een leuke Kidsproof-tip voor kleine Leidenaren én voor iedereen die dol is op deze mooie stad.

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.