Rondvaart door de polder
Met een rondvaart beleef je het polderlandschap op zijn best. En extra tof, de speciale Spelevaart!
Stichting Rondvaart Zoetermeer neemt je mee op de mooiste vaarten door het polderlandschap tussen Zoetermeer, Den Haag en Leiden!
Elk vaarseizoen kun je meevaren met verschillende soorten vaarten, met op woensdagmiddag een speciale kindervaarroute: de Spelevaart. Deze gezellige vaart duurt 1 uur die ideaal is voor kinderen en ook superleuk is voor het vieren van een kinderverjaardag.
Onderweg zijn er ook kleurboekjes en kleurtjes voor de kinderen aan boord. De gids vertelt je tussendoor mooie verhalen over de omgeving.
De Poldervaart duurt twee uur. Met deze vaart kun je naar Vlietland en terug, maar je kunt ook met je fiets opstappen bij ’t Geertje en in Vlietland verder met je fietstocht.
Rondvaart Zoetermeer verzorgt elke rondvaart vanaf boerderij ‘t Geertje. Het vaarseizoen is ingedeeld in een voor- en naseizoen in de lente en herfst en het hoofdseizoen in de zomer. De prijzen zijn hierop aangepast.
Ook een goed idee voor een familiedag!
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Schrijf je nu in voor onze gratis Nieuwsbrief en blijf op de hoogte van leuke activiteiten bij jou in de buurt!
Rondvaart Zoetermeer
Geerweg 7
2381 LT Zoeterwoude
Openingstijden
Spelevaart:Voor- en naseizoen 2019 (13 april t/m 30 juni /2 september t/m 27 oktober).
Afvaarten elke woensdag om 14.00 uur.
Hoogseizoen 2019 (1 juli t/m 1 september).
Afvaarten elke woensdag om 13.30 uur en om 15.00 uur.
Meer info vind je op de website, via de roze button
Prijs
Spelevaart:Voor- en naseizoen 2019 (13 april t/m 30 juni /2 september t/m 27 oktober).
Volwassene € 6,- p/p
Kind tot 13 jaar € 4,- p/p
Familie-ticket € 16,-
Hoogseizoen 2019 (1 juli t/m 1 september).
Volwassene € 8,- p/p
Kind tot 13 jaar 5,- p/p
Familie-ticket € 21,-
Voor meer info klik op de roze button
Toon op kaart
Meer inspiratie
Rijksmuseum Boerhaave
Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!
VR uitje bij het Virtuorium
Familieuitjes bij Virtuorium Leiden; een te gekke VR experience voor het hele gezin. Ook feestjes!
Boulderhal Kunststof
Superleuk in Leiden: een Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen en klauteren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025
Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!
Den Haag: leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.