Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin De Doorbraak

Speeltuin De Doorbraak is klaar! Een natuurspeeltuin in Leiden Centrum met blote voetenpad!

Speeltuin de Doorbraak in Leiden is een fantastische nieuwe natuurspeeltuin tegenover de Meelfabriek.

Het is een nieuwe inclusieve natuurspeeltuin! Zo kunnen alle kinderen komen spelen in de natuur midden in de stad, óók kinderen die een beperking hebben. Spannend en gezond toch? En een kans om bomen, planten en beestjes van dichtbij mee te maken. 

In de Doorbraak vind je een heleboel fijne dingen om te doen. Er is veel zand om in te graven, een ondiepe speelvijver om lekker in rond te spatten, modder om in te wroeten, hout om mee te bouwen, wilgentunnels en bosjes om in te verstoppen en heuvels en stenen om lekker op te klimmen. Er is zelfs een waterval als je echt nat wil worden!

Speeltoestellen
Naast alle natuurlijke speelelementen, zijn er ook schommels, duikelrekken, een zwiertoestel, een trampoline, glijbanen, een modderkeuken, moddervarken, houten speelkrokodil, houten hutten, ondergrondse tunnels, blote voetenpaden, waterpompen en een zandbak voor peuters die ’s nachts wordt afgedekt.

Papa en mama mogen natuurlijk ook komen en lekker een kopje koffie drinken terwijl de kids aan het spelen zijn. 

Je kunt gratis lid worden van de speeltuin. Dan kun je hier ook je feestje vieren! 

Tip: De speeltuin is niet heel makkelijk te vinden, maar is dicht bij de Meelfabriek! Kijk tegenover de ingang van de Meelfabriek. Meer info via de roze button. 

Ontdek de leukste speeltuinen, binnenspeeltuinen, speelbossen en speelparken voor kinderen in Leiden! Kies voor een overdekt indoor speelparadijs of juist voor een waterspeeltuin of een Natuurspeeltuin op de speeltuinpagina van Kidsproof Leiden.

Speeltuin De Doorbraak

Katoenpark 2

2312 Leiden

Openingstijden zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Arcade spelen bij De BUB

NIEUW! Toffe Arcadehal bij Avonturenstad De BUB in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur speelplezier!

Speurtocht Zoek de Lente!

Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heel veel lammetjes! Waar vind je ze?

Echt voorjaar is het, er zijn weer lammetjes! Lammetjes dagen, knuffelen, flesje geven. Bekijk de leukste adresjes in de Leidse regio!

Doen met kinderen tijdens het paasweekend in Leiden

Ben je op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen met Pasen? Wij zochten het alvast voor je uit!

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!