Kinderboerderij Wassenaar
Zorg- en Kinderboerderij Wassenaar een fijne plek met kinderen!
Bijna iedereen in Wassenaar kent de boerderij, een heerlijke plek voor kinderen. Je bent hier 6 dagen per week van harte welkom. Natuurlijk om de dieren te knuffelen, maar er is ook een trerras, klein speelplekje en speelgoed.
Eten en Drinken
De kleine horecagelegenheid is het “Het Bijhuis” met een zonnig terras. “Het Bijhuis” is dagelijks open voor een heerlijk kopje koffie, thee, frisdranken, diverse soorten ijs, snoep en kleine versnaperingen. Of eet een heerlijke tosti, panini of pannenkoek hier.
Te doen
– Geiten en schapen voeren
– De kalkoenen, ganzen, kippen voeren
– Het Cavia dorp bezoeken
– Spelen in de speeltuin
– Op het terras genieten van een ijsje
Wanneer kom jij langs met de (klein)kinderen bij Kinderboerderij Wassenaar? Klik door via de roze button voor alle informatie.
Tip: in onze uitagenda vind je leuke uitjes met kinderen in de regio!
Stichting Philadelphia Zorg Kinderboerderij Wassen
Rodenburglaan 80
2241 WT Wassenaar
Openingstijden
Openingstijden:Maandag t/m vrijdag : 09:00 - 16:00 uur
Zaterdag : 11.00 - 16.00 uur
Zondag : 11.00 - 16.00 uur
Prijs
* Toegang is GRATIS en tevens rolstoel toegankelijk (invaliden toiletten aanwezig)* Gratis WIFI
* Oplaadpunt voor elektrische fietsen
* Verhuur Bijhuis : op aanvraag mogelijk voor het houden van uw vergaderingen en bijeenkomsten
Toon op kaart
Meer inspiratie
Rijksmuseum Boerhaave
Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!
Boulderhal Kunststof
Superleuk in Leiden: een Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen en klauteren.
VR uitje bij het Virtuorium
Familieuitjes bij Virtuorium Leiden; een te gekke VR experience voor het hele gezin. Ook feestjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag: leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.
Sinterklaas intocht 2025 in Leiden en omgeving!
Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!
Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025
Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!