
Storm Aquapark Leiden
Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!
Open vanaf 24 mei 2025!
Op zoek naar een spetterend en superfun uitje? Kom dan naar Storm Aquapark Leiden in recreatiegebied Vlietland tussen Leidschendam en Voorschoten!
Het Aquapark bestaat uit verschillende watertrampolines, klim-, klauter- en glijmogelijkheden op verschillende niveaus, een water volleybalcircuit en nog veel meer. Alles is met elkaar verbonden en het zorgt voor oneindig speelplezier voor jong en oud. Ook geniet je hier heerlijk op het terras met uitzicht op de spetteraars!
Nieuw dit jaar is de Stormbaan!
Twee parallelle banen. Dertig meter pure actie. Eén eindpunt. Welkom op de STORMBAAN – een spectaculaire waterhindernisbaan waar kracht, snelheid en teamwork samenkomen. Deze unieke opstelling daagt je uit om het beste van jezelf te laten zien. Klim, glij, spring en ren over drijvende obstakels in een race tegen de klok of tegen je vriendjes en vriendinnetjes!
Spring in het water om af te koelen en door het zwemvest die je krijgt is het nog extra fijn zwemmen ook! Niet alleen voor een tof dagje uit, maar ook zeker voor familie- of kinderfeestjes is Storm Aquapark Leiden een top bestemming.
Op aanvraag zijn er ook meerdere activiteiten te boeken zoals Bubble voetbal, Archery tag, zeskamp, Expedetie Robinson, suppen (single of mega sup) en hutten bouwen.
Wist je dat je bij Storm Aquapark ook gebruik kunt maken van de Ooievaarspas? Reserveer dan wel vooraf op de website en vergeet je pas niet mee te nemen!
Meer informatie over het park en de diverse activiteiten is te vinden op de website, klik door via de roze button.
Storm Aquapark Leiden
Rietpolderweg 298
2266 BM Leidschendam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Verschilt per activiteit, zie websiteStorm Aquapark is een aanbieder bij de Ooievaarspas
Toon op kaart
Meer inspiratie


Rangerdag 2025
Word samen met je kinderen echte rangers tijdens een dag vol natuurplezier!
Leef je uit bij Jumpin!
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Kom deze zomer ook lekker jumpen!
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!