Kids Escape Room
Leuk: de Kids Escape Room bij de Bub (voorheen Bubbeljungle). Durf jij het aan? 6-12 jaar
In de Bub kun je ook in de Kids Escape Room Octopoes!
De Octopoes 777 is de duikboot waar jij en je vrienden uit moeten komen, maar dat moet dan wel binnen een uur gebeuren want anders gaat de deur niet op tijd open….
Help Kapitein Welvaart ontsnappen van de duikboot in deze kamer vol met kisten gevuld met puzzels en breinbrekers. Niet alleen, maar samen met je vrienden, vriendinnen en een volwassen begeleider. Wanneer de deur in het slot valt begint de race tegen de klok. Geen paniek, als jullie als team slim aan de slag gaan heb je tijd genoeg om de code te kraken.
Ontsnappingsspel voor Coole kids. Ook superleuk als verjaardagsfeestje!
De klok telt af…
Nu wordt het spannend. De klok staat ingesteld op 60 minuten en tikt terug naar 0. Zorg dat jouw team sneller is! Als je goed samenwerkt en het hoofd cool houdt moet een escape lukken.
Speelduur ca. 45-60 minuten.
Max. 8 kinderen
Min. 5 spelers
Leeftijd: 6-12 jaar (voor 6- en 7 jarigen zal wat hulp nodig zijn)
1 Volwassen begeleider is verplicht i.v.m veiligheid.
Alle kinderen krijgen een Escape Room Diploma.
Klik op de roze button om jouw escape room te reserveren!
BubbelJungle
Vlasbaan 7
2352 AH Leiderdorp
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Naar het zwembad
20 x zwembaden in de regio Leiden, waar ga jij zwemmen deze zomer?
Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen
Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
10x gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op speeltuinen. We hebben voor jou de állerleukste buitenspeeltuinen en natuurspeeltuinen op een rij gezet. Waar gaan jullie als eerste heen?