Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje op het Klimeiland

Een heel stoer partijtje vier je in Klimpark het Klimeiland bij recreatiegebied Vlietland!

Heb je altijd al als een aap tussen de bomen willen klimmen en klauteren? Kom dan naar het Klimpark het Klimeiland en klim hoog boven de grond over, door en langs de verschillende hindernissen. Suis met een 100 meter lange kabelbaan dwars door het bos weer terug naar beneden. Supertof!

Hoe ziet het klimfeestje eruit?

Het avontuur begint al voor je op het eiland bent aangekomen. Via een oversteekvlot kun je het eiland bereiken. Na aanmelding bij de receptie helpt de instructeur bij het aantrekken en controleren van het klimmateriaal. Samen met de instructeur doorloop je het oefenparcours om te zorgen dat je goed voorbereid van start kunt gaan op de klimroutes.

Tussendoor kunnen jullie even een korte pauze nemen om van een zakje chips en een glaasje limonade te genieten. Jullie klimmen in twee- of drietallen zodat je elkaar kunt helpen als dat nodig is. Natuurlijk is het ook veel leuker om samen het klimparcours te verkennen. Als je ondertussen extra hulp nodig hebt kun je altijd een instructeur aanspreken die beneden loopt, zij zijn dan in een mum van tijd boven.

Voor wie is het klimfeestje geschikt?

Kinderen van 8 t/m 12 jaar van minimaal 1,40 meter groot (anders kun je niet overal bij) kunnen meedoen met het feestje. Per 8 kinderen mag er 1 ouder tegen het kindertarief mee klimmen.

Bereikbaarheid Klimeiland

Het Klimeiland is op de fiets via Voorschoten en Leidschendam bereikbaar, volg de borden in Recreatiegebied Vlietland.

Reserveer jouw klimfeestje!

Reserveer je feestje op tijd. Klik hiervoor op naar de website via de roze button.

Tip: heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Daarin delen we enorm veel leuke tips. Gelijk even aanmelden!

Het Klimeiland/Klimpark Vlietland

Rietpolderweg 300

2266 BM Leidschendam

Openingstijden Woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag. Dagelijks in de zomervakantie. Zie verder de website.
Je kunt je feestje geven van eind april t/m half juli en in september.
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Het Klimeiland/Klimpark Vlietland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kinderfeestjes BeachBreak

Vier een tof surffeestje, SUP-feestje, Smokkelspel en nog veel meer bij BeachBreak Noordwijk aan Zee!

Verjaardag vieren? KidsZoo!

Ben je binnenkort jarig? Vier je partijtje bij KidsZoo! Het indoor speelparadijs voor feestbeesten!

Feestje JUMPIN’ Noordwijk

Vier je verjaardag tijdens een super leuk actief trampolinefeestje bij JUMPIN' Noordwijk!
Reserveer

Arcade spelen bij de BubbelJungle

NIEUW! Toffe Arcadehal bij Speelstad de BubbelJungle in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur plezier!

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

Speelkleed van Leiden met 15% Kidsproof-korting

Leiden ligt aan de voeten van je kind! Op dit vrolijke speelkleed rijden auto's langs bekende plekken in de stad, wandelen dieren door de straten en valt er steeds iets nieuws te ontdekken. Een leuke Kidsproof-tip voor kleine Leidenaren én voor iedereen die dol is op deze mooie stad.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.