
Kaarsjes op je verjaardag!
Maak tijdens je feestje de mooiste kaarsen bij Kaarsenmakerij Willemijn op Landgoed de Olmenhorst!
Heb jij wel eens je eigen kaarsen gemaakt? In jouw favoriete kleur en met een patroon dat jij mooi vindt? Bij Kaarsenmakerij Willemijn kan het! Tijdens het feestje mag je twee kaarsen maken, die je natuurlijk ook mee naar huis mag nemen!
Ben jij super stoer en wil je je feestje iets spannender maken? Kies er dan voor om je hand onder te dompelen in in kaarsvet, zodat je een afdruk krijgt van je hand! Ook deze mag je natuurlijk mee naar huis nemen.
Bij beide opties krijgt de jarige na afloop een verrassing!
Leuk weetje: je kunt deze feestjes combineren met een speurtocht over Landgoed de Olmenhorst!
Voor meer informatie over Kaarsenmakerij Willemijn kun je via de roze button meteen doorklikken naar de website! Als je contact opneemt vermeld er dan even bij dat je via Kidsproof komt.
PS. De leukste kinderfeestjes in en om Leiden op een rij!
Kaarsenmakerij Willemijn
Lisserweg 487
2165 AS Lisserbroek
Openingstijden
Op afspraakPrijs
Vanaf 6,50 euro per kindToon op kaart
Meer inspiratie


Feestje op het Klimeiland
Een heel stoer partijtje vier je in Klimpark het Klimeiland bij recreatiegebied Vlietland!
CORPUS verjaardagsfeestje
Maak van je partijtje iets speciaals en kom met je vriendjes en vriendinnetjes naar CORPUS! 6+
Kinderfeestje Boerhaave
Vier je kinderfeestje als echte wetenschappers met toffe proefjes bij Rijksmuseum Boerhaave!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.