Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen in de natuur!

Vier je partijtje in De Dwarstuin in Leiderdorp. Met je vrienden en vriendinnen spelen in de natuur!

Waar kunnen kinderen nog vrij in de natuur spelen? Dat kan heel goed in natuurspeeltuin De Dwarstuin! In de bomen klimmen, hutten bouwen, kliederen met water en zand. Ideaal voor een kinderfeestje. Er zijn leuke plekjes om te picknicken en er mag zelfs op de vuurplek worden gebarbecued.

Bereikbaarheid
Over de Bloemerd brug ligt de speeltuin direct links. Er is een kleine ingang aan de weg, de grote ingang ligt om de hoek. Fietsen kunnen worden gestald bij de grote ingang. Bij voetbalvereniging RCL is een grote parkeerplaats voor auto’s. RCL ligt tegenover de Dwarstuin, dus over de brug rechts. Er is op het terrein geen toiletvoorziening.

Neem even contact op met de Dwarstuin om de mogelijkheden van een kinderfeestje te bespreken. Via de roze button hieronder klik je door naar de website.

Ontdek de leukste speeltuinen, binnenspeeltuinen, speelbossen en speelparken voor kinderen in Leiden! Kies voor een overdekt indoor speelparadijs of juist voor een waterspeeltuin of een Natuurspeeltuin op de speeltuinpagina van Kidsproof Leiden.

Tip: Klik door voor nog veel meer leuke kinderfeestjes in en om Leiden!

Natuur Speeltuin De Dwarstuin

Bloemerd 1A

2353 BZ Leiderdorp

Openingstijden In de winter alleen op woensdagmiddag van 12.00 tot 17.00 uur en in het weekend van 10.00 tot 17.00 uur.
Vanaf 15 maart tot en met de herfstvakantie dagelijks van 10.00 tot 20.00 uur.
Prijs Neem contact op met de Dwarstuin.
Mail direct

Mail direct naar Natuur Speeltuin De Dwarstuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

CORPUS verjaardagsfeestje

Maak van je partijtje iets speciaals en kom met je vriendjes en vriendinnetjes naar CORPUS! 6+

Feestje JUMPIN’ Noordwijk

Vier je verjaardag tijdens een super leuk actief trampolinefeestje bij JUMPIN' Noordwijk!
Reserveer

Arcade spelen bij de BubbelJungle

NIEUW! Toffe Arcadehal bij Speelstad de BubbelJungle in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur plezier!

Verjaardag vieren? KidsZoo!

Ben je binnenkort jarig? Vier je partijtje bij KidsZoo! Het indoor speelparadijs voor feestbeesten!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

10x gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op speeltuinen. We hebben voor jou de állerleukste buitenspeeltuinen en natuurspeeltuinen op een rij gezet. Waar gaan jullie als eerste heen?