Feest met graffiti
Cool! Met de kinderfeestjes van VijfB in Alphen a/d Rijn maak je je eigen graffiti kunstwerk!
VijfB geeft drie verschillende kinderpartijtjes:
– Maak je eigen letter op een vel karton
– Spuit je hele naam op een vel karton
– Spuit je hele naam op een canvas doek
De feestjes duren ongeveer 1,5 uur. Eerst leer je alles over de techniek en het kleurgebruik bij graffitispuiten. Daarna ga je zelf aan de slag met je kunstwerk. Na afloop mag je je kunstwerk direct mee naar huis nemen!
VijfB zorgt voor al het materiaal, handschoentjes en mondkapjes. Zorg wel dat je oude kleding aan hebt, zodat het niet erg is als je een beetje vies wordt! De partijtjes kunnen op locatie gegeven worden, of in de studio’s van VijfB.
Wil je meer weten over de kinderfeestjes bij VijfB? Klik dan via de roze button gelijk door naar hun website.
TIP: alle kinderfeestjes in en om Leiden op een rij!
VijfB
Hooftstraat 67
2406 GE Alphen aan den Rijn
Openingstijden
Op afspraakmail: info@vijfb.com
Prijs
Vanaf 125,- euro voor 6 kinderenToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Kinderfeestje Boerhaave
Vier je kinderfeestje als echte wetenschappers met toffe proefjes bij Rijksmuseum Boerhaave!
Verjaardag vieren? KidsZoo!
Ben je binnenkort jarig? Vier je partijtje bij KidsZoo! Het indoor speelparadijs voor feestbeesten!
Sportieve feestjes en sportclinics
Vier een sportief kinderfeestje bij De Sportanen in Leiden. Activiteiten naar eigen keuze!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen
Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!