Hutten bouwen kinderfeestjeTerug naar het overzicht

In Palènpa Park bouw je van palen en panelen de gaafste hutten op je eigen kavel!

Hutten bouwen op Landgoed Kleine Vennep 

Bij Palènpa Park krijg je je eigen bouwkavel met lekker veel ruimte om je heen. Daar vind je de spullen om -zonder zagen en timmeren- drie hutten en een toren te bouwen. Op iedere plek staat bovendien een partytent en picknicktafel.

Neem je vriendjes en vriendinnetjes mee en vier hier een te gek kinderfeestje!


Een heel dagdeel een eigen kavel

Je boekt per dagdeel. In de ochtend van 10.30 tot 14.00 uur en in de middag van 14.30 tot 18.00 uur (de starttijd op woensdagmiddag kan in overleg worden aangepast). De prijs is €35 per dagdeel per kavel, plus €11 per kind, afhankelijk van de gekozen activiteit. Meer info hierover vind je op de website. Volwassenen/begeleiders mogen gratis mee (2 per bouwkavel).

Eten en drinken op Palènpa Park

Je mag zelf eten en drinken meenemen, maar je kunt ook ter plekke iets bestellen; 
- Knakworstpakket: zelf broodjes knakworst klaarmaken bij je hut op een gasstel! (€3,50 p.p. bij minimaal 5 personen) 
- Onbeperkt limonade: €1 p.p.
- Waterijsje: €1 

Wat is Palènpa?

Palènpa maakt bouwpakketten voor hutten, speciaal ontwikkeld voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 14 jaar. Met houten palen en panelen kunnen de kinderen - onder toezicht van ouders of begeleiders - zelf bouwen. Je bouwt met gebruik van bouten en moeren die je gewoon met de hand aandraait. Dus géén zagen, spijkers en splinters, maar een veilige manier om toch prachtige, stevige hutten te bouwen!  De hutten worden zó stevig dat je er op kunt klimmen en er doorheen kunt kruipen.

Landgoed Kleine Vennep

Palènpa Park vind je op Landgoed Kleine Vennep, een oude boerderij die wordt omgetoverd tot landgoed. Je kunt het zelf verkennen en onder andere ook de stormbaan opzoeken!

Reserveer je kinderfeestjes op de website van Palenpa Park!

Palenpa

Hoofdweg 1041
2152 LJ Nieuw-Vennep
Openingstijden Open van 15 april tot en met 29 oktober 2023
met uitzondering van 27 juli - 22 augustus
Buiten de vakanties geopend op woensdagmiddag, zaterdag en zondag.
In de vakanties geopend op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag.
Naar de website Direct mailen Telefoonnummer
Meer leuke tips

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Welk vakantiekamp wordt het?

Welk vakantiekamp wordt het?

We hebben zoveel te gekke vakantiekampen voor je verzameld, in de regio én in de rest van Nederland! Met en zonder overnachten. In de mei- en zomervakantie. Kijk snel!

22 x op kamp met en zonder overnachten