
Park De Leidse Hout
Heerlijk tot rust komen in dit relaxte park, hertjes kijken of juist lekker actief rondje lopen!
Een heel fijn park om met lekker weer naar toe te gaan. Picknicken, hertjes kijken, pauwen en andere dieren kijken in het hertenkamp, rondje wandelen. Heerlijk toch! Je vindt hier ook het leuke theehuis De Leidse Hout, waar de kleintjes eindeloos kunnen klauteren en schommelen in de speeltuin.
Het park is ook een podium voor allerlei activiteiten. De atleten van Leiden Atletiek, een vereniging dat ligt in de Leidse Hout, rennen hier vaak een rondje. Ook vinden er hardloopwedstrijden plaats, zoals de Houtloop en de Scholierenveldloop. Geregeld organiseert ook de IVN wandelingen door het park. Houd ook onze Uitagenda in de gaten!
Meer weten? Via de roze button hieronder kom je op de site van de vereniging van vrienden van De Leidse Hout.
Meer inspiratie


Word astronaut voor één dag
Ontdek Space Expo in Noordwijk met het gratis speurspel – hét zomervakantie uitje voor kinderen.
Bricks of Wonder: een unieke LEGO tentoonstelling!
Een uniek familie-uitje in Leidschendam vol creativiteit en bouwplezier, nu te zien in Westfield Mall.
Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.