Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leer suppen!

Stand up Paddle - suppen dus - is nieuw en hot. Je leert het op de Zoetermeerse plas!

Stand Up Paddle is de nieuwste watersport die in snel tempo de wereld veroverd. Je gebruikt ongeveer 90% van al je spieren, niet alleen je bovenlijf maar zeker ook je beenspieren. Je kunt de beginselen van het Suppen bij een kennismakingsles leren. Of na een kleine uitleg zelf aan de slag gaan.

Iedereen kan het leren, en je hebt voor deze vorm van watersport geen wind nodig. Dus goed voor je conditie en vanaf het water ziet de omgeving er ook nog eens heel mooi uit.

Er wordt op vlakwater, rivieren en de zee gesupt, je begrijpt al dat het op de Zoetermeerse plas goed te leren is!

Klik voor meer informatie en aanmelden even door naar de site. Als je contact opneemt vinden we het fijn als je er even bij vermeld dat je via Kidsproof komt!

Tip: Er zijn ook andere cursussen en verhuurmogelijkheden bij Funsport van Vliet in Zoetermeer, klik via de roze button door naar de website!

Tip: Op Kidsproof vind je veel te gekke vakantiekampen voor kids!

Funsport van Vliet Zoetermeer

Het Lange Land 5

2725 KZ Zoetermeer

Prijs Les: € 25 pp voor 75 minuten, minimaal 3 personen. Een supboard kun je ook huren voor € 10,- per uur.
Mail direct

Mail direct naar Funsport van Vliet Zoetermeer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Uitgelicht

Ontdek de geschiedenis

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden

Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief