Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Verteltheater Silvester

Leuke voorstellingen vind je in het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester!

Op de eerste verdieping in het achterhuis van Jeudboekhandel Silvester aan het Rapenburg vind je het gezellige Verteltheater.

Hier kunnen zo’n 35 kinderen met hun ouders op zaterdagen genieten van leuke kindervoorstellingen. Superleuk!

Klik door via de roze button voor het actuele programma.

Verteltheater Silvester

Rapenburg 17

2311 GE Leiden

Openingstijden Zie website
Prijs Check de site
Mail direct

Mail direct naar Verteltheater Silvester

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

Science Route

Gezellige familiewandeling in Leiden: ontdek de wetenschap!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief