
Waterspeelplaats
In Polderpark Cronesteyn vind je een leuke waterspeelplaats met zwemvijver.
Water, gras, waterpompen en vlotten over de vijver waar je ook lekker in kunt plonsen. En nog een kabelbaan ook. Heel veel meer heb je niet nodig op een zonnige dag.
Daarna nog even langs bij theehuis en natuurspeeltuin De tuin van de smid, topdag!
Meer informatie over Polderpark Cronesteyn
Het park heeft een moerastuin, vlinderweitjes, een oud landgoedbos, natuurlijk beheerde weilanden, en veel water.
Vogelliefhebbers kunnen hier bijzondere vogels spotten, zoals de grutto, kievit, tjiftjaffen, tuinfluiters, en de tureluur.
Tip: check altijd even op www.zwemwater.nl of het zwemwater veilig is.
Tip: Op deze site vind je nog veel meer leuke zwemplekken in en om Leiden!
foto: afkomstig van leidseruimte.com
Meer inspiratie


Nederland gezien door satellieten
Ontdek de nieuwe tentoonstelling bij Space Expo en nog veel meer ruimtepret in de herfstvakantie!
Herfstspeurtocht in Meijendel
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025
Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden
Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?
