
Waterspeelplaats
Terug naar het overzichtIn Polderpark Cronesteyn vind je een leuke waterspeelplaats met zwemvijver.
Water, gras, waterpompen en vlotten over de vijver waar je ook lekker in kunt plonsen. En nog een kabelbaan ook. Heel veel meer heb je niet nodig op een zonnige dag.
Daarna nog even langs bij theehuis en natuurspeeltuin De tuin van de smid, topdag!
Meer informatie over Polderpark Cronesteyn
Het park heeft een moerastuin, vlinderweitjes, een oud landgoedbos, natuurlijk beheerde weilanden, en veel water.
Vogelliefhebbers kunnen hier bijzondere vogels spotten, zoals de grutto, kievit, tjiftjaffen, tuinfluiters, en de tureluur.
Tip: check altijd even op www.zwemwater.nl of het zwemwater veilig is.
Tip: Op deze site vind je nog veel meer leuke zwemplekken in en om Leiden!
foto: afkomstig van leidseruimte.com
Deel deze tip:
Tips van de maand


CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Musical4daagse 6-12 jaar
Een unieke theater ervaring in Theater Castellum Alphen aan den Rijn! Deze voorjaarsvakantie.
KidsZoo
Grote en kleine kinderen vermaken zich urenlang in indoor speeltuin Kidszoo! Met lasergame en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!
Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!
Leukste schaatsbanen en ijsbanen in Leiden en omgeving
2024 - Tips om te schaatsen in en om Leiden! De leukste (pop-up) schaatsbanen en ijsbanen voor je op een rijtje. Ook gratis schaatsbanen voor kinderen.
Ontdek Het Virtuorium in Leiden
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.