Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen bij Easyswim

Zwemmen bij de Zwemacademie gaat in kleine groepjes. Lessen van 45 minuten.

Zwemacademie hanteert sinds 1996 het Easy-Swim concept: Online lessen boeken, zonder wachtlijst en laagdrempelig. Geen inschrijfgeld, geen opzegtermijn, betalen via je eigen account en zelf bepalen waar, wanneer en hoe vaak je jouw kind wilt laten zwemmen!

Een enthousiaste team met hooggeschoolde zwemleerkrachten geven professioneel zwemonderwijs. Kinderen halen hier hun zwemdiploma volgens het keurmerk Het nieuwe zwemmen.nl. Dit is een nieuw keurmerk voor kwaliteits zwemonderwijs in Nederland.

De lesgroepjes zijn klein, waardoor er echt aandacht is voor kinderen en er maatwerk kan worden geleverd.

Voorafgaand aan de zwemles kun je ook nog meedoen aan de landlessen. Dit zijn lessen van een uur in de zaal waar de kinderen allerlei oefeningen doen gericht op coordinatie, zodat ze de uiteindelijk de zwemslag sneller te pakken hebben.

Je kunt 7 dagen per week zwemlessen boeken en er wordt wekelijks afgezwommen!
 
De Zwemacademie heeft verschillende locaties waar de zwemlessen worden gegeven. In regio Leiden zijn dat:

KTS Teylingen College, Leidsevaart 4, 22515 RE Voorhout
Grand Hotel Huis ter Duin, Koningin Astrid Boulevard 5, 2200 AB Noordwijk aan Zee
Zwembad Het Wedde, Richard Wagnerlaan 5, 2253 CD Voorschoten

Klik voor de lesdagen en -tijden even door naar de site via de roze button.

Zwemacademie

Openingstijden Dagen en tijden verschillen per locatie. 7 dagen per week zwemles mogelijk.
Prijs € 25 per les van 45 minuten.
Mail direct

Mail direct naar Zwemacademie

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Zwemschool Zero2Hero

Bij deze zwemschool in Voorhout worden kids écht gezien en mag je als ouder altijd blijven kijken!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Yogasmiley Kinderyoga

Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief