
Zwembaden Leiden
Kom je lekker zwemmen in zwembad De Zijl of De Vliet? Zowel binnen als buiten!
De zwembaden De Zijl en De Vliet vind je beide op één website. Hier kan je overzichtelijk en per zwembad alles terugvinden over o.a. openingstijden, zwemlessen, activiteiten, nieuws en nog veel meer. Echt een site om in de gaten te houden dus.
Tip: Natuurlijk laten wij jou de leukste zwemactiviteiten weten in deze Leidse zwembaden in de schoolvakanties, kijk hiervoor in onze Uitagenda!
Meer inspiratie


VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Storm Aquapark Leiden
Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!
Science Route
Gezellige familiewandeling in Leiden: ontdek de wetenschap!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!
Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!