Peuter- en Kleuteryoga
Liedjes, dans, spel en ontspanning met Kinderyoga Namasté in het wijkatelier Lindenholt!
Tijdens de yogalessen van Kinderyoga Namasté staat het plezier centraal! Je leert op een speelse manier verschillende yogahoudingen.
Elke les staat er een thema centraal, zoals thema natuur/seizoenen, dierenwereld, kabouters, knuffels. Voor kinderen bieden deze thema’s veiligheid en houvast.
In de lessen komen liedjes, versjes, dans, muziek, spel, droomreizen, massageoefeningen (over de kleding heen) en adem/ontspanningsoefeningen ruim aan bod. Je peuter heeft tijdens de lessen ook volop ruimte voor eigen inbreng.
Kinderyoga Namasté biedt kleuteryoga en peuteryoga ouder-kind aan! Tip: meld je via de mail aan voor een proefles.
Klik via de roze button gelijk door voor meer informatie!
Kijk ook eens in onze rubriek eropuit voor leuke uitstapjes met kinderen!
Kinderyoga Namasté
Zellersacker 10-03
6546 HC Nijmegen
Openingstijden
Actuele lestijden vind je op de Facebookpagina van Kinderyoga Namasté.Prijs
Klik voor kosten door via de roze button!Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Novio Magica: een magisch dagje uit voor het hele gezin!
Ontdek het leuke kinderprogramma in Bibliotheek Mariënburg.
Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes
Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!