Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kunstschool Appel

De school voor tekenles en schilderles voor kinderen in de regio Wijchen.

Kunstschool Appel in Wijchen is voor kinderen van 6 – 12 jaar en biedt kunst voor kinderen in de breedste zin van het woord. Zo krijg je tekenles en schilderles, maar leer je ook over kleuren, vorm, toonwaarden, structuur en andere beeldelementen en zelfs over kunstenaars en hun werk.

Je gaat aan de slag door te tekenen, schilderen, kleien, collages te maken en meer. Je werkt met allerlei materialen zoals waterverf, acrylverf, gouache, Oost-Indische inkt, potlood, oliekrijt, pastelkrijt, houtskool en papier.

Soms werk je aan een opdracht tijdens één les, soms werk je meerdere lessen aan één thema. En er zijn ook lessen waarbij je je laat verrassen door je eigen handen en niet weet wat er van te voren op het papier komt. Creativiteit in zijn pure vorm!

Een cursusjaar bestaat uit vier termijnen van 9 lessen. Kijk snel op de website wanneer een nieuw blok begint. Zijn de lessen al van start gegaan? Instromen kan altijd! Wil je een proefles doen; stuur dan een e-mail. Meer info vind je op de website via de roze button!

Thuis creatief aan de slag? Inspiratie vind je in onze categorie Thuis/Knutselen!

Kunstschool Appel

Buizerdstraat 235

6601 AT Wijchen

Openingstijden Klik voor actuele lestijden door naar de site!
Prijs €9,- per les, incl. lesmateriaal.
Mail direct

Mail direct naar Kunstschool Appel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief