
Yoga voor jong en oud
De Kleine Boeddha is een praktijk voor yoga met lessen voor jong en oud en zwangerschapsyoga.
Yoga is een eeuwenoude manier om zowel lichaam als geest in balans te krijgen en te houden. Yoga heeft vele voordelen. Yoga heeft ook veel positieve effecten op het lichaam, het brengt soepelheid van de wervelkolom, versterking van de spieren, evenwicht & balans, lichamelijk en ruimtelijk bewustzijn.
Naast de lichamelijke voordelen heeft het beoefenen van yoga ook geestelijke voordelen. Ga meer rust ervaren, leer hoe je je kan ontspannen en leer jouw grenzen beter (her)kennen. Bij de Kleine Boeddha wordt yoga gegeven aan iedereen vanaf 3 jaar.
De Kleine Boeddha
Vitelliuslaan 27
6642 AV Beuningen
Openingstijden
Zie de sitePrijs
Zwangerschapsyoga € 9,00 (75 min). Groepsyoga € 9,00 (60 min).
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
9x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
5x Moederdag verrassingen
Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.