Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeemeerminnen Academie

Altijd al een zeemeermin willen zijn? Dit is je kans!

Zwembad de Meerval wordt omgetoverd tot een zwemschool voor zeemeerminnen! Aan het eind van de lessen kun je niet alleen zwemmen als een zeemeermin, maar ben je ook een echte zeemeermin!

Je gaat allemaal technieken leren om met een zeemeerminnenstaart te kunnen zwemmen. Maar ook dingen als synchroon zwemmen, parcoursen afleggen en nog veel meer. 

Omdat je er natuurlijk ook uit moet zien als een echte zeemeermin ga je ook leren hoe je je moet kleden en opmaken als een echte zeemeermin. Ook je haar komt helemaal in stijl! Aan het eind van de rit mag je de zeemeerminnenstaart houden! Mooier kan niet. 

Let wel op: je moet een B-diploma hebben!

Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!

Like onze Facebookpagina voor nog meer leuke activiteiten!

Subtropisch Zwemparadijs De Meerval

Meerdreef 6

6602 HN Wijchen

Openingstijden Kijk voor de actuele tijden via de roze button gelijk op de site!
Prijs Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!
Mail direct

Mail direct naar Subtropisch Zwemparadijs De Meerval

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief