Blogs & inspiratie
Moederdag: Kidsproof Kletspraat
Gepubliceerd op 22 april 2026
'Wat heb je van mama geleerd?' en 'Wat zou je doen als je een dagje moeder was?' In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis. Kletsen maar!
Met de Kidsproof Kletspraat Moederdag valt er heel wat te kletsen over mama. Wedden dat je hele grappige antwoorden krijgt. Download ‘m hieronder gratis door op de afbeelding of roze button te klikken.

Tip: ben je uitgekletst met deze Kletspraat bekijk ook eens onze andere Kletspraat edities of één van de leuke kletsboeken van Gezinnig Deze link opent in een nieuwe tab!
Liefs, Esther
Lees ook onze blog met 5x leuke Moederdag verrassingen Deze link opent in een nieuwe tab.
Lees ook:
Alle blogs
Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!
Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.
Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck
Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!Meer inspiratie
Mijn kleuren 3+
Een lieve, kleurrijke ontdekkingsreis vol poppen en fantasie in Cultuurhuis Lindenberg.
Kids Tour de boer tocht
Avontuurlijke boerderijroute langs vijf gastvrije boeren in Alphen & Dreumel.
Appelplukdagen bij de Woerdt
Kom zelf appels plukken in de boomgaard van Landwinkel de Woerdt in Ressen!