Blogs & inspiratie
Moederdag: Kidsproof Kletspraat
Gepubliceerd op 8 mei 2025
'Wat heb je van mama geleerd?' en 'Wat zou je doen als je een dagje moeder was?' In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis. Kletsen maar!
Met de Kidsproof Kletspraat Moederdag valt er heel wat te kletsen over mama. Wedden dat je hele grappige antwoorden krijgt. Download ‘m hieronder gratis door op de afbeelding of roze button te klikken.

Tip: ben je uitgekletst met deze Kletspraat bekijk ook eens onze andere Kletspraat edities of één van de leuke kletsboeken van Gezinnig Deze link opent in een nieuwe tab!
Liefs, Esther
Lees ook onze blog met 5x leuke Moederdag verrassingen Deze link opent in een nieuwe tab.
Lees ook:
Alle blogs
Zelf vogelvoer maken
Nu het buiten zo koud is, kunnen we de vogeltjes extra helpen aan voedsel te komen door zelf vogelvoer te maken en dit in de tuin te plaatsen. Je zult zien dat de vogeltjes hier lekker van zullen smullen! Verwen de vogels met een winterse snack!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!