Discovery Museum
Bij Discovery Museum beleef je een dag vol ontdekkingen!
Je komt handen en ogen tekort voor alle leuke interactieve stations bij Discovery Museum in Kerkrade, waarmee je zelf uitvindt hoe de wereld in elkaar zit.
In de Expeditie doe je de ene ontdekking na de andere. Reizend door de themawerelden Gezondheid, Voeding, Wonen, Werken en Leren, neem je overal wat mee. Bizarre weetjes en indrukwekkende ervaringen veranderen jouw kijk op jezelf en de wereld waarin je leeft. Door je eigen huid heen kijken, jezelf meten aan een robot en je brein klaarstomen voor de 21e eeuw… De Expeditie is een vooruitblik op de toekomst waarin wetenschap en techniek een steeds grote rol spelen. Aan jou de uitdaging om je eigen weg te vinden binnen deze wereld van eindeloze mogelijkheden.
Wat is er nog meer te ontdekken voor kinderen?
Experimenteer, knoei en bouw bij de ‘Science Labs’, ervaar de buitenaardse beleving als een astronaut in het ‘Aarde theater’, kijk je ogen uit bij de expositie ‘Zeker Weten?!’ en nog veel meer!
Wil je meer weten over Discovery Museum of wil je voor jouw bezoek vast kaartjes reserveren? Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: Bij Discovery Museum kun je ook je kinderfeestje vieren!
Wist je dat Kidsproof alle toffe activiteiten in Zuid-Limburg voor je op een rijtje heeft gezet? Klik hier voor sportieve, creatieve en actieve uitjes bij jou in de buurt!
Continium
6461 Kerkrade
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag 11.00 - 17.00
Maandag gesloten
Prijs
Zie website voor de actuele prijzen
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
You Jump Nijmegen
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Nijmegen.
NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’
Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.
Landgoed Mookerheide
Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Zelf vogelvoer maken
Nu het buiten zo koud is, kunnen we de vogeltjes extra helpen aan voedsel te komen door zelf vogelvoer te maken en dit in de tuin te plaatsen. Je zult zien dat de vogeltjes hier lekker van zullen smullen! Verwen de vogels met een winterse snack!
14 tips om carnaval ook thuis te vieren
Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.